Symbol Hello Kitty zdobi przeróżne produkty, od zabawek, portfeli, naklejek lub długopisów po tostery, telewizory lub inne zaawansowane technologicznie produkty, a także ubrania, buty itp.

Produktów z wizerunkiem kultowego kotka nie mogło zabraknąć ani w sklepach z odzieżą ani w drogeriach. Wprost trudno znaleźć miejsce, gdzie nie byłoby jeszcze Hello Kitty. Kolorowanka z kultowym kotkiem także jest już dostępna na rynku nie od dziś. Jeśli jeszcze jej nie macie, to warto zastanowić się nad jej zakupem.

Hello Kitty – kolorowanka w kolorach bieli i czerwieni

Po czym rozpoznać Hello Kitty? Kolorowanka z tą kultową postacią w roli głównej pozwoli najmłodszym odtworzyć w pamięci kolory, jakie odgrywają przecież w określeniu charakteru kultowego zwierzątka. Któż mógłby się zresztą w tym względzie pomylić! Uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie kotek – to oczywiste! – jest biały, a kokardka nad jego lewym uszkiem ma kolor czerwony!

Hello Kitty w kolorach tęczy

Ale te dwa kolory oczywiście nie wystarczą! Można do nich dobrać barwy z tej samej palety: różowy, jasnopomarańczowy, lila, albo wprost przeciwnie, dodać białemu kotkowi pazurków, używając barw kontrastujących. Może nawet czerni? Czy ponury grafit i odcienie szarości to dobre tło dla łagodnego i słodkiego Hello Kitty? Kolorowanka z legendarnym czworonogiem w roli głównej pozwoli wam to sprawdzić!

Hello Kitty – bohater wielu pokoleń!

Hello Kitty jest postacią fikcyjną stworzoną przez japońską firmę Sanrio w 1976 roku. Postać Hello Kitty jest lubiana nie tylko przez dzieci, ale uwielbiają także dorośli. Kotek z czerwoną kokardką stał się w tym czasie stałym, łatwo rozpoznawalnym elementem popkultury: powstały serial animowany z Hello Kitty, park rozrywki w całości poświęcony Hello Kitty, gry wideo na konsole. Kotek gości też nawet na kartach kredytowych, m.in. MasterCard! Na 22 000 szacuje się łącznie liczbę produktów, na których wykorzystano wizerunek Hello Kitty. Kolorowanka, której bohaterem jest słodki zwierzak także jest dostępna! Polecamy!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>