Kolorowanki lego to propozycja dla dzieci, które mają zamiłowanie do sztuk pięknych, a jednocześnie fascynują się konstruowaniem przestrzennych struktur z elementów, które można ze sobą łączyć.

Od czego zacząć? Czy lepiej zachęcić dziecko najpierw do sztuk plastycznych, a potem do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych obiektów? Kolorowanka lego może pomóc rozstrzygnąć ten dylemat.

Dawno, dawno temu w Danii…

Pomysł na stworzenie klocków Lego narodził się w głowie duńskiego przedsiębiorcy Ole Kirka Christiansena już bardzo dawno temu, bo w roku 1932. Co to są klocki lego? Odpowiedź na to pytanie znają wszyscy! To klocki o oryginalnym kształcie, który pozwala na łączenie poszczególnych elementów w sposób trwały.

Kolorowanki lego – kolorystyczne szaleństwo

Klocki są tak inspirujące, że trafiły także i do kolorowanki. Lego, jak wiadomo, słynie również z całej gamy fantastycznych kolorów, którymi zachwycają się dzieci. Kolorowanka lego to wspaniałe pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni. Ale nie tylko!

Kolorowanki lego – cały świat (a nawet kosmos) na wyciągnięcie ręki

Na początku istnienia w zestawach lego można było znaleźć wyłącznie kilku rodzajów komponenty, a i kolorów nie było zbyt wiele. Dziś z zestawów lego można by ułożyć cały świat. Podajmy kilka przykładów. Gama Hero Factory to futurystyczne roboty. Produkty współtworzone z Disneyem to postaci z dawnych i współczesnych filmów tej wytwórni. Seria Ninjago to postacie ninja i samurajów. Nic dziwnego, że i kolorowanki lego mogą pobudzić wyobraźnię.

Lego – technika i natura

W ofercie firmy Lego znajdziemy też jakże uwielbiane przez dzieci dinozaury oraz smoki. Oferowane są seria fantasy, seria kosmos, a nawet seria dla dzieciaków chcących nauczyć się programowania! Słynne budynki, samochody, samoloty, pociągi i najprzeróżniejsze pojazdy. Cała gama postaci, dla dziewcząt i chłopców, zarówno najmłodszych, jak i starszych wiekiem. Nic dziwnego, że i kolorowanki lego to prawdziwa feeria pomysłów i rozwiązań!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>