Twoje dziecko lubi straszydła i potwory, o ile tylko są uczynne i sympatyczne? A do tego ma talent plastyczny i uwielbia rysować? Te dwie pasje można połączyć. Taką możliwość dają kolorowanki Monster High!

Ekscentryczne, czasami dziwne, gotyckie, nieco romantyczne, czasami upiorne, czasami słodkie! Taka charakterystyka idealnie opisuje produkty z serii Monster High. Jeżeli twoje dziecko lubi się czasem bać, a jednocześnie pociąga je sztuka i kreatywne działanie, spraw mu kolorowanki Monster High. Nie będzie zawiedzione!

Kim są potworni bohaterowie Monster High?

Monster High to seria oryginalnych modowych lalek wprowadzona na rynek w 2010 roku. Wizerunki bohaterek i bohaterów Monster High inspirowane są literaturą fantasy, thrillerami i kultowymi filmami grozy. Postacie bohaterów są dziećmi lub są spokrewnione z takimi legendarnymi potworami i straszydłami jak hrabia Dracula czy potwór Frankensteina, mumie, meduzy, zombie, wilkołaki i duchy. Ale mimo tej strasznej proweniencji cieszą się wśród najmłodszych niebywałą popularnością.

Kolorowanki Monster High ale nie tylko…

Lalki Monster High tak spodobały się dzieciom, że dziś ich wizerunki zdobią wiele różnych produktów, takich jak odzież czy artykuły papiernicze, torby czy breloczki. Bohaterowie i bohaterki Monster High pojawiają się na kartach książek i komiksów, w telewizji i w serialach internetowych. Nie mogło także zabraknąć kolorowanki Monster High!

Straszydła dla dzieci i dla dorosłych

Szkielety i nietoperze są tu na porządku dziennym! Nic dziwnego, że bohaterki i bohaterowie serii Monster High budzą wiele kontrowersji! Przyczyniło się to resztą w dużej mierze do ich ogromnego sukcesu komercyjnego. Monster High są uwielbiane nie tylko dzieci, ale również przez kolekcjonerów, którzy z niecierpliwością czekają na każdy nowy model, jaki pojawi się na rynku. No cóż, kolorowanki Monster High mogą sprawić radość nie tylko niejednemu dziecku, ale i wielu dorosłym!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>