Skończył się właśnie wspaniały mecz polskiej reprezentacji, a do następnego spotkania piłkarskiego zostało jeszcze kilkanaście dni? Zaserwuj swojemu dziecku rozrywkę, która na pewno je zachwyci i skróci czas oczekiwania na kolejny mecz – kolorowanki piłkarskie.

Kto powiedział, że kolory dla mężczyzn się nie liczą? Ktokolwiek to był, mylił się. Kolory mają dla mężczyzn kolosalne znaczenie. W szczególności wtedy, gdy w grę wchodzą barwy piłkarskich koszulek, spodenek oraz podkolanówek.

Biało-czerwoni

Któż z nas nie potrafiłby powiedzieć, w jakich strojach występują piłkarze reprezentacji Polski? To oczywiście biel i czerwień, w różnych proporcjach. Czy ktokolwiek mieszkający w Warszawie mógłby nie wiedzieć, stroje jakich kolorów przywdziewają piłkarze Legii wychodząc na murawę? Czy którykolwiek mieszkaniec Krakowa mógłby nie rozpoznać piłkarza Cracovii, gdy tylko zobaczy koszulkę w charakterystyczne białe i czerwone pasy albo czarny „total look”? No cóż, kolorowanki piłkarskie to absolutne must have każdego małego fana piłkarskich zmagań!

Przywiązani do kolorów

Któż z fanów sportu nie kojarzy charakterystycznych barw na koszulce FC Barcelony? Pasy lub szachownica z granatowymi i amarantowymi polami, tudzież strój w kolorze żółtym albo seledynowym – wszyscy, nawet ci, którzy nie są zagorzałymi fanami piłki nożnej, doskonale wiedzą, że po takim stroju rozpoznać można bezbłędnie piłkarza „Barcy”. Z kolei stroje jednolicie białe, ciemnogranatowe albo jasnozielone pozwolą bezbłędnie rozpoznać zawodnika drużyny Real Madryt. Kolorowanki piłkarskie dostarczą twojemu dziecku dawki pozytywnych emocji i pomogą przetrwać czas, jaki dzieli jeden mecz od kolejnego.

Ale to nie wszystko

Przysparzając twojemu dziecku radości kolorowanki piłkarskie przyczynią się mimochodem także do jego ogólnego rozwoju – poprawią zdolności manualne, zwiększą zdolność do koncentracji na zadaniu oraz rozwiną zmysł estetyczny. A przy tym zadziałają uspokajająco i relaksująco po ogromnej dawce emocji, jaką dla fana futbolu jest każdy mecz.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>