Twoje dziecko lubi oglądać seriale animowane, a jednocześnie uwielbia kolorowanki? SpongeBob uwieczniony na obrazkach do kolorowania może okazać się wspaniałą niespodzianką dla waszej pociechy.

Twoje dziecko uwielbia kolorowanki? SpongeBob to jego ulubiony bohater? Połącz dwa w jednym i spraw mu kolorowanki SpongeBob.

Gąbka, która mówi

Kim jest tajemniczy SpongeBob? To jeden z najoryginalniejszych bohaterów bajek dla dzieci, jakie, od czasu istnienia animacji telewizyjnych i kinowych pojawił się na małych i wielkich ekranach. SpongeBob to bohater amerykańskiego serialu animowanego, stworzony przez animatora i biologa Stephena Hillenburga. Prowadząc badania biologii morskiej w Ocean Institute, w wolnych chwilach naukowiec pisał scenariusz zatytułowany The Intertidal Zone, w którym prezentował w formie prostej i dostępnej morskie żyjątka i wszelkiego rodzaju formy podwodnego życia, w tym główną postać – Kanciastoportego SpongeBoba.
Stworzonko po raz pierwszy pojawiło się na ekranie w 1999 roku.

SpongeBob i spóka

A zatem kim jest tajemniczy SpongeBob? To mała, prostokątna, antropomorficzna, żółta gąbka, żyjąca w głębi oceanu. Serial koncentruje się na wyczynach i przygodach żyjątka oraz jego przyjaciół. Wszyscy razem zamieszkują na dnie Oceanu Spokojnego w mieście o nazwie Bikini Dolne, położonym pod rafą koralową atolu Bikini. Postacie mieszkają w budynkach inspirowanych podwodnym światem, a jako środek transportu wykorzystują pojazdy będące połączeniem samochodu i łódki. SpongeBob stał się tak popularny i lubiany, że od chwili swojego powstania zdążył już stać się częścią popkultury. Znajdziecie go m.in. na kartach naszej kolorowanki, SpongeBob pojawi się na nich ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi.

Kolorowanki SpongeBob – idealny prezent dla najmłodszych

Twoje dziecko uwielbia SpongeBoba? Nie dziwi nas to! Żyjący w głębi oceanów stworek to jeden z najsympatyczniejszych bohaterów filmów animowanych dla najmłodszych. Kolorowanki SpongeBob mogą mu sprawić niesamowitą frajdę!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>