Idol twojego dziecka to Kubuś Puchatek? Kolorowanka z misiem powinna je zachwycić!
Kolorowy Kubuś Puchatek – kolorowanka z misiem o bardzo małym rozumku pozwoli zbliżyć się twojemu dziecku do bohatera legendarnej książeczki.

Kubuś Puchatek to jedna z najsłynniejszych i najbardziej lubianych przez najmłodszych postaci z literatury dziecięcej. Kubuś narodził się w głowie brytyjskiego pisarza Alana Alexandra Milne’a w latach 20. XX wieku. Książeczkę, której miś jest bohaterem zilustrował Ernest Howard Shepard. Wizerunki misia i jego przyjaciół na dobre zadomowiły się już w świadomości zbiorowej. Dziś mieszkańców Stumilowego lasu bezbłędnie potrafią rozpoznać nie tylko wszystkie dzieci, ale także wszyscy dorośli. Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci!

Puchatek i przyjaciele

Z jakimi kolorami kojarzy się Kubuś Puchatek? Kolorowanka z misiem w roli głównej nikomu nie nastręczy trudności, podobnie jak zidentyfikowanie kolorów przyjaciół misia. Osioł Kłapouchy jest niebieski, Prosiaczek różowy, Tygrys – pomarańczowy w czarne pasy, Królik biały, a Sowa Przemądrzała – szara; karmelowo-brązowy i czerwony to kolory, którymi chlubi się Kubuś Puchatek… Kolorowanka opowiadająca o przygodach misia o bardzo małym rozumku nie sprawi trudności nawet najmłodszym dzieciom.

Kubuś Puchatek? Kolorowanka idealna dla dzieci

Postać misia pojawiła się w głowie Alana Alexandra Milne’a, gdy obserwował on swojego syna Krzysia, bawiącego się pluszowymi zwierzątkami. Świat, w którym żyją bohaterowie bajki jest miły i radosny, w sam raz dla dzieci. Doceniana jest w nim przyjaźń, umiejętność pomagania innym, zaufanie. Takie wartości z pewnością warto wpajać dzieciom od najmłodszych lat. Książeczka uczy, że to nie walory intelektualne są najważniejsze, ale stosunek do innych, chęć pomagania, ofiarność. Takie wartości wcielają wszyscy mieszkańcy Stumilowego lasu, w tym oczywiście i sam Kubuś Puchatek. Kolorowanka z misiem w roli głównej pomoże dzieciom w przyswojeniu sobie tych prawideł.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>