Lubisz owoce? Kolorowanka z pomarańczami, cytrynami, winogronami i kiwi na pewno sprawi ci frajdę! Pyszna zabawa gwarantowana!

Owoce, warzywa i wszelkiego rodzaju dary natury, które nie tylko nadają się do jedzenia, ale przy tym także pięknie wyglądają, były przedmiotem artystycznych wzlotów i zachwytów, od kiedy człowiek wziął rylec do ręki, by realizować swoje artystyczne wizje. Tak jest do dziś. Artyści wciąż sięgają po różnorodne środki wyrazu, żeby głosić pochwałę darów natury.

Smaczne i barwne owoce. Kolorowanka nie tylko dla wegetarian!

Bajecznie kolorowe owoce, występujące w niezliczonej ilości kształtów i wielkości są źródłem twórczego natchnienia od niepamiętnych czasów nie tylko dla artystów działających na polu sztuk wizualnych, ale również dla poetów czy dramatopisarzy… Znasz-li ten kraj, gdzie cytryna dojrzewa, pomarańcz blask majowe złoci drzewa? – pytał Adam Mickiewicz w swojej parafrazie słynnego wiersza Johanna Wolfganga von Goethego.

Owoce – kolorowanka, która pobudza apetyt

Pomarańcze, cytryny, truskawki, brzoskwinie, porzeczki i figi, a także inne, swojskie oraz egzotyczne owoce – kolorowanka, której są bohaterami pobudzi wszystkie zmysły! Nie tylko wzrok, ale także smak czy węch. Któż oprze się bajecznie kolorowej reprezentacji tych przepysznych darów natury? Owoce doskonale nadają się przecież nie tylko do kolorowania, ale także, po prostu, do konsumpcji!

Owocowy raj

Gwarantujemy, że nie tylko dla miłośników wegetarian owocowa kolorowanka będzie wspaniałą propozycją na spędzenie wolnego czasu, relaks i chwilę oderwania się od szarej rzeczywistości. Czy ktokolwiek może oprzeć się walorom bajecznie kolorowych winogron czy kuszących kolorami malin, czereśni i śliwek, zwiastujących rozkosze dla podniebienia? A kto jeszcze wątpi w to, czy owoce i warzywa mogą być inspirujące, niech przypomni sobie obrazy Giuseppe Archimbolda. Doceńcie owoce. Kolorowanka owocowa na pewno wam w tym pomoże! Daj się skusić.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>