Scooby Doo to bohater amerykańskiej sagi, który pojawia się w licznych serialach, filmach telewizyjnych i animowanych, a także w książkach i komiksach. Jego wizerunek zdobi różnorodne wytwory popkultury. Najoryginalniejsze z gadżetów, które wykorzystują wizerunek Scooby Doo? Kolorowanka to z pewnością jeden z najciekawszych.

Odcienie szarości? To z pewnością nie są kolory Scooby Doo. Kolorowanka z wesołym psem w roli głównej prowokuje do śmiałych decyzji kolorystycznych. Musztardowy, beżowy, a może marchewkowy? Scooby Doo na pewno się nie pogniewa, jeśli przypadnie mu jeden z tych pięknych kolorów.

Wielki i przesympatyczny czworonóg

Kim jest Scooby Doo? Kolorowanka z tym wyjątkowym bohaterem z pewnością powie wam wiele o tej wyjątkowej postaci. Scooby Doo to wielki, sympatyczny czworonóg, przyjaźnie nastawiony do całego świata, ale nieco lękliwy. Wyszedł spod kreski Iwao Takamoto, a po raz pierwszy pojawił się w USA w 1969 roku w serialu zatytułowanym „Scooby-Doo Where Are You!” w reżyserii duetu Joe Ruby i Ken Spears.

Z podwójnym podbródkiem i wykrzywionymi nogami

Jak narodził się pomysł na tak sympatycznego bohatera w głowach Ruby’ego i Spearsa? Z początku twórcy postaci wahali się pomiędzy psem wielkim i strachliwym a odważnym maluchem. Gdy zdecydowano się na pierwszą z możliwości, pojawiło się pytanie o rasę: czy ma to być pełen naiwności i prostoty owczarek niemiecki czy też kudłaty, słodki i pełen wigoru bobtail? Ostatecznie nasz bohater przywdział skórę gigantycznego mastifa. Aby pies mógł zyskać indywidualny wyraz, dodano mu wygięte nogi i podwójny podbródek. Taki jest właśnie Scooby Doo! Kolorowanka z psem w roli głównej pokaże jego wszystkie cechy!

Doo-be-doo

A skąd się wzięło imię naszego psa? Inspiracją była podobno piosenka Strangers in the Night w wykonaniu Franka Sinatry „Doo-be-doo-be-doo”. No cóż, jeśli wasze dziecko lubi Scooby Doo kolorowanka z tym przemiłym zwierzakiem z pewnością sprawi mu przyjemność.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>