Intelekt geniusza, zmysł wynalazczy, nadludzka siła, szybkość, wytrzymałość, zwinność, niebywały refleks, koordynacja, równowaga… Tak można w telegraficznym skrócie opisać Spidermana. A jak go narysować? Jak oddać jego wyjątkowość za pomocą kredek i pędzli? Jakimi barwami zachwyca rysunkowy lub namalowany Spiderman? Kolorowanka z superbohaterem w rolli głównej pomoże odpowiedzieć na to pytanie!

Potrafi przyczepić się każdej, nawet najgładszej powierzchni. Przemieszcza się zwinnie po najtrudniejszym terenie. Wspinaczka po idealnie pionowej ścianie? Żaden problem! Taki właśnie jest Spiderman. Kolorowanka z tym uwielbianym na całym świecie superbohaterem musi być tak wyjątkowa jak on sam!

Kim jest Spiderman? Kolorowanka odkrywa sekrety superbohatera!

Spiderman to fikcyjny superbohater stworzony przez Stana Lee i pisarza-artystę Steve’a Ditko. Ma już sporo lat na karku – po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu Marvela w 1962 roku, ale mimo upływu lat wciąż jest zwinny i sprawny. Jego kariera rozpoczęła się w komiksie, ale z czasem pojawił się też w telewizji i w kinie, w programach telewizyjnych i grach wideo. Uwielbiają go nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Co potrafi Spiderman?

Spiderman to pseudonim Petera Parkera, wychowywanego przez ciotkę May i wuja Bena w Nowym Jorku. Rodzice Richard i Mary Parker zginęli w katastrofie lotniczej. Petera jest sierotą i nie najlepiej radzi sobie w życiu. Jest introwertyczny i bardzo nieśmiały. Le pewnego dnia wszystko się zmienia. Po ugryzieniu przez radioaktywnego pająka Peter Parker nabywa umiejętności, którymi mogą popisać się pająki: umiejętność przyczepiania się do każdej powierzchni, strzelania pajęczynami i wykrywania niebezpieczeństw za pomocą pajęczego „szóstego zmysłu”. Tak właśnie narodził się Spiderman! Kolorowanka z tym superbohaterem pozwoli zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym jego wielbicielom jeszcze lepiej poznać jego życie, perypetie i sekrety!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>